Stojan na květiny ZA3098/A 38 x v.95 cm

- Kompletní specifikace
- Parametry
- Stojan na květiny ZA3098/A 38 x v.95 cm5 440 Kč4 496 Kč bez DPH
Stojan na květiny z masivu ZA3098/A
Stojan na květiny s úložnou poličkou. Vyroben z masivu v šedém provedení. Vhodný doplněk do obývacích pokojů, jídelen, vstupních hal i ložnic. Tento stojan zajisté zútulní vaše bydlení. Vyznačuje se nejen vysokou kvalitou a pečlivostí zpracování, ale i dlouhou životností. Stojan je možné dodat nejen v tomto stylovém provedení, ale i v dalších barevných odstínech a několika typech moření dle přiloženého vzorníku.
Před odesláním objednávky můžete zvolit typ moření (viz. vzorník), barvu (viz. vzorník) nebo kombinaci obojího.
Pokud chcete, aby Váš nábytek vypadal stejně jako na této fotografii, připište to prosím do objednávky do poznámky například s tímto textem: všechny objednané produkty namořit stejně jako na fotografii produktu ZA3098/A.
Společným znakem stolků, vitrín, komod, knihoven, ale i ostatního nábytku je úložná funkce a krásný vzhled. Nutnou podmínkou pro splnění těchto požadavků je pevná, dřevěná konstrukce, která ani po několikerém stěhování nepovolí. To náš nábytek splňuje na výbornou.
Nábytek z masivu je vyroben z léty prověřeného materiálu, který stále nebyl překonán. Masiv řadíme mezi ekologické a zdravotně nezávadné materiály, takže se nemusíme bát umístit tento nábytek i do dětského pokoje.
Nábytek vyžaduje pravidelnou údržbu a péči, aby si udržel svůj nezaměnitelný vzhled. Na stírání prachu a samotné čištění by se měl používat pouze lehce zvlhčený hadřík, aby přebytečná vlhkost zbytečně nepronikala do struktury dřeva. Ideální volbou může být nano-utěrka opatřená ochrannou nanotechnologickou vrstvou, která napomáhá zpomalovat opakované usazování nečistot a prachu.