O nás

petr-sistekJmenuji se Petr Šístek a jsem majitelem firmy Nábytek z ořechu. Postavil jsem ji na základech mého milovaného povolání - výroby a prodeje nábytku. Všechno začalo v roce 1990, když jsem dostal nabídku od svého známého, abych šel pracovat do Itálie a vyrábět nábytek.

Zkušenosti z itálie

Okamžitě jsem se do této práce zamiloval, a proto jsem v Itálii zůstal až do roku 1993. Učil jsem se všechny techniky od výběru vhodného dřeva, přes jeho výrobu, moření, lakování až po složité montáže obložení stěn místností. Některé z nich jsme také realizovali v České republice. V dnešní době je velmi důležité dávat pozor na kvalitu nábytku, ne hledat nejnižší cenu. Proto se zaměřujeme na prověřený nábytek z naší italské dílny nebo od spolupracujících dodavatelů.

Poctivá výroba

Všechny postupy při výrobě i lakování jsou dodrženy tak, aby si zákazník mohl být jistý, že dostane produkt s nejvyšší kvalitou a užitnou hodnotou. Každý jednotlivý kousek je lakován ručně. Naše produkty nejsou vyráběny jen z ořechového dřeva, ale i z dalších druhů dřevin, jako je topol, tuipie, tanganica, buk, dub, jasan... Nejvíce masivu je použito na dveřích, výplni dveří, horní a spodní římse, na bočních a čelních lištách, na čele nábytku, nohách, bočnicích stolů, židlích... Na míru umíme vyrobit cokoli. Pokud máte zájem o nábytek z masivu, rád Vám vysvětlím, kde je masiv použitý.

banner-o-nas

Užitečné informace

Máte dotazy? Jsem tu pro vás

  • Volejte na 602 649 611