Nábytek z masivu na míru

11Vyrábíme nábytek z masivu na míru!

Proč investovat do nábytku z masivu? Protože je krásný, nadčasový a je zárukou luxusu. Pokud vám tyto argumenty nestačí, můžeme pokračovat dále. Protože je vždy originální a jedinečný a jeho kvalita je prověřená léty používání, vždyť už v pravěku lidé seděli na primitivních židlích vyrobených ze dřeva.

Zabýváme se také prodejem židlí, psacích stolů, skříní, koupelnového nábytku a vybavení kanceláří. V nabídce máme též stoly, vitríny, ložnice, obývací stěny i postele. Dále nabízíme rohové i šatní skříně, křesla, pohovky, komody a prádelníky.

Nábytek z masivu lehko sladíte s různými barvami a materiály. Praktické povahy ocení možnost snadné opravy poškození vzniklých při běžném užívání. Přírodní charakter a teplé tóny nábytku z masivu zpříjemní pobyt jak ve staré chalupě, tak v moderním interiéru městského bytu.

Nábytek z masivu je pevný, odolný a má dlouhou životnost. U nás zakoupíte nábytek, který je rozmanitý, ale vzájemně se doplňuje. Máte možnost výběru v mnoha kategoriích a z nespočtu kusů. Nabízíme moderní sedací soupravy, které se stanou dominantou každého obývacího pokoje. Čeká na vás nadčasový design i léty prověřená klasika. Do obývacího pokoje dále patří obývací stěny, do kterých můžete umístit knížky, televizi, domácí kino i starý gramofon. Obývací stěny jsou orientovány na výšku i na šířku.Šatní skříň s posuvnými dveřmi- realizace

Nábytek z masivu do každého pokoje
Hned po obývacím pokoji se klade velký důraz na zařízení ložnice. U nás můžete vybírat z celých ložnic, které tvoří postele, noční stolky a komody. Nábytek si můžete vybrat i jednotlivě, nakombinovat si ho podle svého vkusu. Ložnice by měla být světlá, zařízená v duchu pohody a praktičnosti. Proto si do ní nezapomeňte vybrat prostornou šatní skříň. 

Stoly, židle a vitríny dokáží rozzářit každou kuchyň a jídelnu. Toužíte po jídelně jako vystřižené z 30. let minulého století? Zavítejte do sekce retro nábytku. Chcete-li zůstat věrní soudobým trendům, vybírejte odolný a praktický nábytek. Jsou pro vás připraveny stoly, které vydrží každodenní zátěž i stylové vitríny, ve kterých můžete vystavit ozdobné talířky a skleničky pro speciální příležitosti. O tom, že nábytek z masivu, se hodí do každé místnosti, svědčí i nabídka koupelnového nábytku z masivu, který je opatřen speciální úpravou.

Kromě retro nábytku můžeme nabídnout i malovaný nábytek z masivu, který je k dostání především v pastelových odstínech. Tento nábytek dokáže rozzářit každý tmavý kout v bytě. Protože může stát i sám o sobě, jsou vyráběny skříně a botníky zdobené ručním malováním.

Nabídka našeho nábytku z masivu je pravidelně obměňována a doplňována o nejnovější kousky. Trendy nábytek z masivu u nás zakoupíte za bezkonkurenční ceny a s prvotřídním servisem.