KONTAKT

Nábytek z ořechu - Petr Šístek
Pod Rančem 1604/3
Hořovice
tel: +420 602 649 611
napište nám

ZBOŽÍ V AKCI

Cena 62 420 Kč
Cena 37 660 Kč
Cena 35 180 Kč

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Cena 138 590 Kč
Cena 119 930 Kč
Cena 142 310 Kč

Úvod » JÍDELNA » stoly

NÁBYTEK Z OŘECHU - Stoly

Stůl je více než jiný nábytek vystaven neustálé možnosti poškození. Zdaleka není namáhán jen množstvím věcí, které na něj ukládáme, ale také neustálým posouváním nebo dokonce sezením. Chceme-li, aby nám dlouho vydržel, potřebujeme doopravdy kvalitní konstrukci, kterou nám zaručí jedině léty prověřený materiál - dřevo.


Stoly a jejich provedení

Naše nabídka je plná kvalitních dřevěných stolů. Jak si ale vybrat ten pravý? Pro jednodušší výběr se rozlišuje několik druhů stolů. Do pracovny nebo do dětského pokoje se skvěle hodí pracovní stoly. U pracovního stolu je místo pouze na jednu židli. Pracovní stoly mají mnoho zásuvek a velký odkladný prostor. Dalším oblíbeným typem jsou jídelní stoly, které jsou určeny do jídelny a do kuchyně. Tyto stoly jsou velmi bytelné. Patří k nim několik židlí, jejichž počet se pohybuje od čtyřech do šesti. Některé jídelní stoly je možné rozložit.

Stoly drobných rozměrů

Menší dřevěné stoly se skvěle hodí do obývacího pokoje. Pokud kupujete menší doplňkový stolek, dejte pozor, aby svým designem ladil nejen se sedací soupravou, ale i s obývací stěnou. Nabízíme mnoho stolků menších rozměrů. Hodí se prakticky do každé místnosti, kde slouží jako odkladný prostor. Případně na ně můžete i umístit pokojové rostliny nebo položit televizi.